21. Matsalu loodusfilmide festival

20. septembrist kuni 1. oktoobrini 2023 Lihulas ja üle Eesti

 

 

LINASTUSED 2022

Finalist
R 23.09

Legendi pärand

14:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209231400 Legendi pärand Legacy of a Legend Finland Soome English Estonian English Estonian 00000
R 23.09

Jaava vesiputk

11:00 - Väike saal (Lihula)
202209231100 Jaava vesiputk Water Celery South Korea South Korea English inglise 00000
N 22.09

Pesa

19:30 - Väike saal (Lihula)
202209221930 Pesa Nest Argentina Argentina English inglise 00000
P 25.09

Helid lõunast

12:45 - Peeglisaal (Lihula)
202209251245 Helid lõunast Sounds of the South Germany Saksamaa 00000
L 24.09

Lootuse lood - Indoneesia

11:00 - Väike saal (Lihula)
202209241100 Lootuse lood - Indoneesia Critical Kingdoms - Stories of Hope - Ep 2: Indonesia Austria Austria 00000
R 23.09

Väikese öökulli laul

15:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209231500 Väikese öökulli laul The Song of a Little Owl Iran Iran eesti estonian 00000
L 24.09

Vaikuse otsingud

15:00 - Väike saal (Lihula)
202209241500 Vaikuse otsingud Quest for Silence France Prantsusmaa English inglise 00000
N 22.09

Delfiinietenduse hind

14:30 - Peeglisaal (Lihula)
202209221430 Delfiinietenduse hind The Price of seeing a Show Iran Iran English inglise 00000
R 23.09

Noored kütid

16:30 - Väike saal (Lihula)
202209231630 Noored kütid Young Guns Denmark Taani English inglise 00000

2022
N 22.09

Looduse valvurid

16:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209221600 Looduse valvurid Shepherds of the Earth Finland Soome English inglise 00000

2022
E 26.09

Looduse valvurid

17:30 - Viljandi Centrum
202209261730 Looduse valvurid Shepherds of the Earth Finland Soome English inglise 00000
R 23.09

Lindudele lähemale

15:30 - Väike saal (Lihula)
202209231530 Lindudele lähemale Reaching the Birds Denmark Taani eesti estonian 00000
P 25.09

Extremadura loodusparadiis

11:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209251100 Extremadura loodusparadiis Extremadura. A Natural Paradise in Europe Spain Hispaania 00000
N 22.09

Amuka - ärkamine

13:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209221300 Amuka - ärkamine Amuka - The Awakening Belgium Belgium English inglise 00000
R 23.09

Kaitseala

17:00 - Väike saal (Lihula)
202209231700 Kaitseala Preserve Iran Iran English inglise 00000
R 23.09

Kolooniate konflikt

19:30 - Peeglisaal (Lihula)
202209231930 Kolooniate konflikt Colonies in Conflict India India English inglise 00000
L 24.09

Orangutani silmad

15:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209241500 Orangutani silmad Eyes of the Orangutan Austria Austria English inglise 00000
N 22.09

12. tund

19:15 - Peeglisaal (Lihula)
202209221915 12. tund 12th Hour United States United States 00000
L 24.09

Hog Haven

12:00 - Väike saal (Lihula)
202209241200 Hog Haven Hog Haven United States United States 00000
L 24.09

Kalakotkas: Röövlind merel

16:00 - Väike saal (Lihula)
202209241600 Kalakotkas: Röövlind merel Osprey: Sea Raptor United States United States 00000
L 24.09

Sõnnikusaladused

14:00 - Väike saal (Lihula)
202209241400 Sõnnikusaladused Secrets in the Scat Austria Austria 00000
N 22.09

Ijswee

18:00 - Väike saal (Lihula)
202209221800 Ijswee Ijswee Netherlands Netherlands English inglise 00000

2022
R 23.09

Kalakuningriik - meri

13:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209231300 Kalakuningriik - meri Kingdom of Fish Ep 3 - The Sea Sweden Rootsi English inglise 00000

2022
R 23.09

Kalakuningriik - järved

12:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209231200 Kalakuningriik - järved Kingdom of Fish Ep 2 - The Lake Sweden Rootsi English inglise 00000

2022
R 23.09

Kalakuningriik - jõed

11:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209231100 Kalakuningriik - jõed Kingdom of Fish Ep 1 - The River Sweden Rootsi English inglise 00000
L 24.09

Hüvasti kassid

13:00 - Väike saal (Lihula)
202209241300 Hüvasti kassid Goodbye to All Cats United States United States English inglise 00000
P 25.09

Hüvasti kassid

10:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209251000 Hüvasti kassid Goodbye to All Cats United States United States English inglise 00000
R 23.09

Toidusalu

14:00 - Väike saal (Lihula)
202209231400 Toidusalu FoodForest Belgium Belgium English inglise 00000
P 25.09

Ood loodusele

14:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209251400 Ood loodusele Ode to Nature Germany Saksamaa 00000
T 27.09

Ood loodusele

17:30 - Viljandi Centrum
202209271730 Ood loodusele Ode to Nature Germany Saksamaa 00000
L 24.09

Pelikanide teekond - Austraalia müsteerium

17:00 - Väike saal (Lihula)
202209241700 Pelikanide teekond - Austraalia müsteerium Journey of the Pelicans - an Australian Outback Mystery Germany Saksamaa 00000
P 25.09

Cher ja üksildane elevant

16:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209251600 Cher ja üksildane elevant Cher and the loneliest Elephant Austria Austria English inglise 00000
R 23.09

Bongarid

17:05 - Peeglisaal (Lihula)
202209231705 Bongarid Twitchers France Prantsusmaa English inglise 00000
Finalist
R 23.09

Teisel pool Valget

20:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209232000 Teisel pool Valget Beyond The White Germany Saksamaa English inglise 00000
L 24.09

Helerohelised valed

11:30 - Peeglisaal (Lihula)
202209241130 Helerohelised valed Bright Green Lies Canada Canada 00000
N 29.09

Helerohelised valed

13:00 - Pürksi kultuurimaja
202209291300 Helerohelised valed Bright Green Lies Canada Canada 00000
L 24.09

Mata

16:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209241600 Mata Mata Brazil Brazil English inglise 00000
R 23.09

Aafrika, GMOd ja Bill Gates

13:00 - Väike saal (Lihula)
202209231300 Aafrika, GMOd ja Bill Gates Africa, GMOs and The Gates Foundation France Prantsusmaa English inglise 00000
N 29.09

Aafrika, GMOd ja Bill Gates

19:55 - Viljandi Centrum
202209291955 Aafrika, GMOd ja Bill Gates Africa, GMOs and The Gates Foundation France Prantsusmaa English inglise 00000
N 29.09

Aafrika, GMOd ja Bill Gates

11:30 - Pürksi kultuurimaja
202209291130 Aafrika, GMOd ja Bill Gates Africa, GMOs and The Gates Foundation France Prantsusmaa English inglise 00000
R 23.09

Toidupettus: Organiseeritud kuritegevus

12:00 - Väike saal (Lihula)
202209231200 Toidupettus: Organiseeritud kuritegevus Food Fraud: An Organised Crime France Prantsusmaa English inglise 00000
P 2.10

Toidupettus: Organiseeritud kuritegevus

20:00 - Vormsi Rahvamaja
202210022000 Toidupettus: Organiseeritud kuritegevus Food Fraud: An Organised Crime France Prantsusmaa English inglise 00000
L 24.09

USA kliimasõjad

13:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209241300 USA kliimasõjad USA: Climate Wars France Prantsusmaa English inglise 00000
L 24.09

Aatomilootus - tuumaenergia pooldajad

10:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209241000 Aatomilootus - tuumaenergia pooldajad Atomic Hope - Inside The Pro-Nuclear Movement Ireland Iirimaa English inglise 00000
R 23.09

Sasyki taasavamine merele

16:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209231600 Sasyki taasavamine merele Return Sasyk to the Sea United States United States English inglise 00000
N 22.09

Sasyki taasavamine merele

18:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209221800 Sasyki taasavamine merele Return Sasyk to the Sea United States United States English inglise 00000
L 24.09

Välja juuritud: Olümpiahõim

14:00 - Peeglisaal (Lihula)
202209241400 Välja juuritud: Olümpiahõim Uprooted: The Olympic Tribe Germany Hungary UK Germany Hungary UK English inglise 00000
Finalist
N 22.09

Suured mustvalged kassid

16:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209221600 Suured mustvalged kassid Black and White Big Cats France Prantsusmaa Estonian eesti 00000
Finalist
P 2.10

Suured mustvalged kassid

19:30 - Narva eesti keele maja
202210021930 Suured mustvalged kassid Black and White Big Cats France Prantsusmaa Estonian eesti 00000
Finalist
K 21.09

Kaljumäestikus sündinud: Esimesed sammud

14:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209211400 Kaljumäestikus sündinud: Esimesed sammud Born in the Rockies Ep 1: First Steps Austria Austria Estonian eesti 00000
Finalist
N 29.09

Kaljumäestikus sündinud: Esimesed sammud

17:00 - Tallinna loomaaia
202209291700 Kaljumäestikus sündinud: Esimesed sammud Born in the Rockies Ep 1: First Steps Austria Austria Estonian eesti 00000
Finalist
K 21.09

Kuningas jõehobu

15:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209211500 Kuningas jõehobu Hippo King Austria Austria Estonian eesti 00000
Finalist
N 29.09

Kuningas jõehobu

18:00 - Tallinna loomaaia
202209291800 Kuningas jõehobu Hippo King Austria Austria Estonian eesti 00000
Finalist
N 22.09

Pantanal - Brasiilia loodusime

15:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209221500 Pantanal - Brasiilia loodusime Pantanal - Brazil's Natural Miracle Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist
R 30.09

Pantanal - Brasiilia loodusime

17:00 - Tartu loodusmaja
202209301700 Pantanal - Brasiilia loodusime Pantanal - Brazil's Natural Miracle Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist
K 28.09

Pantanal - Brasiilia loodusime

17:00 - Tallinna loomaaia
202209281700 Pantanal - Brasiilia loodusime Pantanal - Brazil's Natural Miracle Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist
L 24.09

Kanad, viirus ja meie

12:30 - Teatrisaal (Lihula)
202209241230 Kanad, viirus ja meie Chickens, Virus and Us Czech Republic Czech Republic English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
L 24.09

Lõpmatuse naabrus

14:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209241400 Lõpmatuse naabrus Neighbourhood of Infinity Spain Hispaania eesti estonian 00000
Finalist

2022
P 25.09

Lõpmatuse naabrus

10:30 - Teatrisaal (Lihula)
202209251030 Lõpmatuse naabrus Neighbourhood of Infinity Spain Hispaania eesti estonian 00000
Finalist

2022
R 23.09

Holland vee all

13:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209231300 Holland vee all Waves Beneath The Water The Netherlands The Netherlands Estonian eesti 00000
Finalist

2022
L 1.10

Holland vee all

14:00 - Pärnu Pernova loodusmaja
202210011400 Holland vee all Waves Beneath The Water The Netherlands The Netherlands Estonian eesti 00000
Finalist

2022
E 26.09

Holland vee all

16:30 - Pärnu Pernova loodusmaja
202209261630 Holland vee all Waves Beneath The Water The Netherlands The Netherlands Estonian eesti 00000
Finalist

2022
K 28.09

Holland vee all

08:45 - Pürksi kultuurimaja
202209280845 Holland vee all Waves Beneath The Water The Netherlands The Netherlands Estonian eesti 00000
Finalist

2022
P 25.09

Holland vee all

14:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209251400 Holland vee all Waves Beneath The Water The Netherlands The Netherlands Estonian eesti 00000
Finalist

2022

2022
L 24.09

Kraetrapp

11:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209241100 Kraetrapp Houbara Iran Iran English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022

2022
P 25.09

Kraetrapp

17:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209251700 Kraetrapp Houbara Iran Iran English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022

2022
R 30.09

Kraetrapp

17:30 - Viljandi Centrum
202209301730 Kraetrapp Houbara Iran Iran English Estonian English Estonian 00000
Esilinastus
Finalist
L 24.09

Lagunaria

15:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209241500 Lagunaria Lagunaria Italy Itaalia English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
R 23.09

Krantsi elu

15:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209231500 Krantsi elu Life of a Mutt Serbia Serbia English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
R 23.09

Uks oli avatud

12:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209231200 Uks oli avatud The Door was Open France Prantsusmaa English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
K 21.09

Uks oli avatud

11:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209211100 Uks oli avatud The Door was Open France Prantsusmaa English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
P 25.09

Uks oli avatud

11:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209251100 Uks oli avatud The Door was Open France Prantsusmaa English Estonian English Estonian 00000
Finalist
K 21.09

Mamody, viimane baobabi õõnestaja

16:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209211600 Mamody, viimane baobabi õõnestaja Mamody, the last Baobab Digger France Prantsusmaa English Estonian English Estonian 00000
Finalist
R 23.09

Mamody, viimane baobabi õõnestaja

11:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209231100 Mamody, viimane baobabi õõnestaja Mamody, the last Baobab Digger France Prantsusmaa English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
N 22.09

Metsast

17:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209221700 Metsast About the Forest Sweden Rootsi English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
K 28.09

Metsast

19:00 - Tartu loodusmaja
202209281900 Metsast About the Forest Sweden Rootsi English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
L 1.10

Metsast

12:00 - Pärnu Pernova loodusmaja
202210011200 Metsast About the Forest Sweden Rootsi English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
K 28.09

Metsast

16:30 - Pärnu Pernova loodusmaja
202209281630 Metsast About the Forest Sweden Rootsi English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
N 29.09

Metsast

20:00 - Vormsi Rahvamaja
202209292000 Metsast About the Forest Sweden Rootsi English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
T 27.09

Metsast

09:35 - Pürksi kultuurimaja
202209270935 Metsast About the Forest Sweden Rootsi English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
T 27.09

Metsast

19:00 - Pürksi kultuurimaja
202209271900 Metsast About the Forest Sweden Rootsi English Estonian English Estonian 00000
Finalist

2022
N 22.09

Metsikud mesilased

14:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209221400 Metsikud mesilased Bee Wild! Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
N 29.09

Metsikud mesilased

19:00 - Tartu loodusmaja
202209291900 Metsikud mesilased Bee Wild! Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
P 25.09

Metsikud mesilased

12:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209251200 Metsikud mesilased Bee Wild! Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
N 29.09

Metsikud mesilased

11:00 - Vändra kultuurimaja
202209291100 Metsikud mesilased Bee Wild! Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
R 30.09

Metsikud mesilased

11:30 - Mihkli Talumuuseum (Saaremaa)
202209301130 Metsikud mesilased Bee Wild! Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022

2022

2022

2022
K 28.09

Suur soo

18:00 - Tallinna loomaaia
202209281800 Suur soo The Great Swamp Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist

2022

2022

2022

2022
P 2.10

Suur soo

15:00 - Narva eesti keele maja
202210021500 Suur soo The Great Swamp Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist

2022

2022

2022

2022
P 2.10

Suur soo

17:00 - Kilingi-Nõmme klubi
202210021700 Suur soo The Great Swamp Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist

2022

2022

2022

2022
R 30.09

Suur soo

17:30 - Pärnu Pernova loodusmaja
202209301730 Suur soo The Great Swamp Estonia Eesti English inglise 00000
Esilinastus
Finalist

2022

2022

2022

2022
R 23.09

Suur soo

18:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209231800 Suur soo The Great Swamp Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist

2022

2022

2022

2022
L 1.10

Suur soo

22:00 - Vormsi Rahvamaja
202210012200 Suur soo The Great Swamp Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist

2022

2022

2022

2022
P 25.09

Suur soo

16:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209251600 Suur soo The Great Swamp Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist
N 22.09

Pleistotseeni park

19:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209221900 Pleistotseeni park Pleistocene Park USA USA English Estonian English Estonian 00000
Finalist
P 2.10

Pleistotseeni park

17:00 - Narva eesti keele maja
202210021700 Pleistotseeni park Pleistocene Park USA USA English Estonian English Estonian 00000
Finalist
R 23.09

Lumi ja Leenu

17:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209231700 Lumi ja Leenu Lumi and Leenu Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist
N 29.09

Lumi ja Leenu

17:00 - Pärnu Pernova loodusmaja
202209291700 Lumi ja Leenu Lumi and Leenu Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist
T 27.09

Lumi ja Leenu

11:45 - Pürksi kultuurimaja
202209271145 Lumi ja Leenu Lumi and Leenu Estonia Eesti English inglise 00000
Finalist

2022
R 23.09

Elevant ja termiit

10:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209231000 Elevant ja termiit The Elephant & the Termite United Kingdom Suurbritannia Estonian eesti 00000
Finalist

2022
R 30.09

Elevant ja termiit

19:00 - Tartu loodusmaja
202209301900 Elevant ja termiit The Elephant & the Termite United Kingdom Suurbritannia Estonian eesti 00000
Finalist

2022
K 28.09

Elevant ja termiit

19:00 - Tallinna loomaaia
202209281900 Elevant ja termiit The Elephant & the Termite United Kingdom Suurbritannia Estonian eesti 00000
Finalist

2022
P 2.10

Elevant ja termiit

13:30 - Narva eesti keele maja
202210021330 Elevant ja termiit The Elephant & the Termite United Kingdom Suurbritannia Estonian eesti 00000
Finalist

2022
P 25.09

Elevant ja termiit

15:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209251500 Elevant ja termiit The Elephant & the Termite United Kingdom Suurbritannia Estonian eesti 00000
Finalist
K 21.09

Ahm - üks sitke ema

18:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209211800 Ahm - üks sitke ema Wolverine - One Tough Mother Austria Austria Estonian eesti 00000
Finalist
N 29.09

Ahm - üks sitke ema

19:00 - Tallinna loomaaia
202209291900 Ahm - üks sitke ema Wolverine - One Tough Mother Austria Austria Estonian eesti 00000
Finalist

2022
N 29.09

Pesukarud, ellujäämissõdalased

17:00 - Tartu loodusmaja
202209291700 Pesukarud, ellujäämissõdalased Raccoons, survival Warriors France Prantsusmaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
K 28.09

Pesukarud, ellujäämissõdalased

12:00 - Tallinna loomaaia
202209281200 Pesukarud, ellujäämissõdalased Raccoons, survival Warriors France Prantsusmaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
T 27.09

Pesukarud, ellujäämissõdalased

15:00 - Pärnu Pernova loodusmaja
202209271500 Pesukarud, ellujäämissõdalased Raccoons, survival Warriors France Prantsusmaa Estonian eesti 00000
Esilinastus
Finalist

2022
K 21.09

Pesukarud, ellujäämissõdalased

12:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209211200 Pesukarud, ellujäämissõdalased Raccoons, survival Warriors France Prantsusmaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
P 25.09

Pesukarud, ellujäämissõdalased

13:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209251300 Pesukarud, ellujäämissõdalased Raccoons, survival Warriors France Prantsusmaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
K 21.09

Superlinnud - tihaste salaelu

10:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209211000 Superlinnud - tihaste salaelu Superbirds - The Secret Life Of Tits Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
K 28.09

Superlinnud - tihaste salaelu

17:00 - Tartu loodusmaja
202209281700 Superlinnud - tihaste salaelu Superbirds - The Secret Life Of Tits Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
N 29.09

Superlinnud - tihaste salaelu

12:00 - Tallinna loomaaia
202209291200 Superlinnud - tihaste salaelu Superbirds - The Secret Life Of Tits Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
P 2.10

Superlinnud - tihaste salaelu

12:00 - Narva eesti keele maja
202210021200 Superlinnud - tihaste salaelu Superbirds - The Secret Life Of Tits Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
P 2.10

Superlinnud - tihaste salaelu

15:00 - Kilingi-Nõmme klubi
202210021500 Superlinnud - tihaste salaelu Superbirds - The Secret Life Of Tits Germany Saksamaa Estonian eesti 00000
Finalist

2022
N 29.09

Superlinnud - tihaste salaelu

13:00 - Vändra kultuurimaja
202209291300 Superlinnud - tihaste salaelu Superbirds - The Secret Life Of Tits Germany Saksamaa Estonian eesti 00000

2022
N 29.09

Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis

12:00 - Tartu loodusmaja
202209291200 Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis Duty of Care - The Climate Trials Belgium Belgium Estonian eesti 00000

2022
N 29.09

Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis

10:00 - Tartu loodusmaja
202209291000 Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis Duty of Care - The Climate Trials Belgium Belgium Estonian eesti 00000

2022
N 22.09

Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis

12:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209221200 Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis Duty of Care - The Climate Trials Belgium Belgium Estonian eesti 00000

2022
N 22.09

Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis

10:00 - Teatrisaal (Lihula)
202209221000 Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis Duty of Care - The Climate Trials Belgium Belgium Estonian eesti 00000

2022
T 27.09

Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis

10:00 - Viljandi Centrum
202209271000 Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis Duty of Care - The Climate Trials Belgium Belgium Estonian eesti 00000

2022
T 27.09

Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis

12:00 - Viljandi Centrum
202209271200 Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis Duty of Care - The Climate Trials Belgium Belgium Estonian eesti 00000
Antud kuupäeval, kellaajal ja asukohas linastusi ei leitud

Toetajad

Sakste maja Lihulas · Lihula Gümnaasium · Lihula Muuseum · Lihula Kultuurimaja · Lihula Raamatukogu · Lääneranna Noortekeskus · Võrgukuur · Tallinna Loomaaed · Pürksi Kultuurimaja · Vändra Kultuurimaja · Kilingi-Nõmme Kultuurimaja · Narva eesti keele maja